Jemi të parët! – Fahri Xharra


prmbledhje_nga_ilirida-online.com (3)-68

Studiuesit amerikanë: Në Shqipëri zbulohet ferma më e vjetër në Europë, 8500 vjecare (6500 P.K.)

Tashme cdo gje po del,sepse kjo toke eshte e shejte dhe shum tradhetar do kuptojn pse shqiponjat e linin gjakun e tyre per atdhe,pse shqiponjave nuk i plaste fare per vdekjen sepse ata dinin me shum se ne,kishin rrespekt per atdheun e tyre dhe do dalin prap shum gjera dhe fakte per historine e shqipes

Earliest farming site in Europe found in Albania

 


Leave a Reply